maxa

«Якщо вас вразила красою якась жінка, але ви не можете згадати, у що вона була одягнена, — значить, вона була одягнена ідеально», Коко Шанель

Бренд Маха – це, перш за все, прагнення до ідеалу, до найвищого ступеня досконалості в жіночому одязі. Якість, неповторність, яскравість і в той же час практичність – ось основні принципи лінії одягу ТМ Маха.

Саме цей контекст лежить в основі зародження нашої компанії, компанії, яка в 1999 році почала свій успішний шлях в світ моди і стилю. Саме тоді, на етапі становлення, ми твердо вирішили, що завжди і за будь-яких обставин будемо працювати тільки на якість, підтримуючи свій унікальний стиль.

Об'єднані метою дарувати тільки краще прекрасній половині людства, ми розвивалися, голосно заявляючи про себе в різних країнах Європи. «Любов з першої примірки» - ось основа для справжньої успішної компанії, що працює в сфері жіночої моди. Це основа бренду Маха, бренду італійського одягу.

На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам дизайнерський одяг на будь-який смак. Наша продукція відповідає всім стандартам якості. Сучасні технології виробництва, строгий контроль всіх його етапів, якісні тканини і, найголовніше, унікальні ідеї наших талановитих дизайнерів — тільки найкраще для комфорту і неповторного стилю впевненої в собі жінки.

Італійський одяг ТМ Маха відповідає останнім тенденціям моди, вдало підкреслює всі гідності жіночої фігури і приховує наявні недоліки. Саме тому з кожним днем ​​стрімко зростає кількість наших постійних клієнтів.

Компанія Маха є володарем нагороди кращої марки 2008 року, номінована на «Нагороду п'яти континентів за видатні досягнення в області якості і досконалості торгової марки». У 2011 році наша компанія була відзначена Паризьким сертифікатом якості і була удостоєна міжнародної нагородою DIAMOND EYE AWARD FOR QUALITY COMMITMENT & EXCELLENCE. Нам дуже приємно поділитися з Вами нашими досягненнями!

Ви можете придбати у нас жіночий і чоловічий одяг: штани, блузи, сорочки, спідниці, сукні, костюми, комбінезони, вечірні сукні, верхній одяг, взуття, аксесуари за вигідними цінами на будь-який смак. У нас завжди великий вибір виробів різних кольорів, фактур і текстур.

На особливу увагу заслуговує асортимент верхнього одягу: плащі, куртки, пальто, парки, пончо як зимові так і демісезонні, різноманітність кольорів і моделей, сучасні плащові і вовняні тканини в комбінації з натуральними хутрами створюють воістину неповторні, комфортні та стильні вироби для самих вимогливих модниць.

 

rolada

«Rolada» це жіночий та чоловічий верхній одяг із сучасних тканин провідних світових виробників. Індивідуальні моделі, сучасна технологія пошиття, відповідність світовим стандартам – це стиль Ролади. Завдяки високій якості, одяг користується незмінним попитом у споживачів країн Європи, Азії, а також США.

Продукція тм «Rolada», спеціально розроблена провідними дизайнерами і орієнтована на вишукані переваги будь-якого клієнта. Творчість модельєрів органічно поєднується з модою, знанням смаків та уподобань сучасних чоловіків і жінок. Торгівельна марка "Rolada" виступає гарантією високої якості продукції, що досягається використанням новітніх технологій і обладнання, технічних рішень і розробкою нових матеріалів, що підвищує споживчу цінність виробів. Співпраця з провідними європейськими виробниками тканини і фурнітури дозволяє використовувати у виробах високоякісну сировину, новітню декоративну і функціональну фурнітуру, що виготовляється під замовлення.

Якщо Ви прагнете до успіху, почніть свій шлях до вершин в магазині «Rolada» і «Maxa».